Hakkımızda

Sektör Öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz

Sektördeki öncülüğü, ilkleri, birikim ve yılların tecrübesiyle iş ortakları ile birlikte yoluna devam eden Brosis, 1995’ten beri daima müşterilerinin çözüm ortağı olarak yanında yer alır.

Hakkımızda

Brosis İnşaat

BROSİS geleneksel ve modern mimari yapıların, çatı ve cephe kaplamalarında kullanılan teknolojik metal malzemelerin Türkiye genel temsilcisidir. Müşteri odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan firmamız; ürünlerin yurt dışından tedarik edilmesi ve güçlü pazarlama ağı ile Türkiye’nin her noktasına tanıtım faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

BROSİS, üstün teknoloji ile üretilmiş, prestijli bakım gerektirmeyen, uzun ömürlü, doğal ve çevre dostu çatı ve cephe kaplama malzemelerinin, doğru uygulanabilmesi için gerekli olan en üst kaliteye sahip çatı kenet makinesi ve el aleti markalarının da Türkiye genel temsilcidir.

BROSİS, çözüm üreten, hızlı ve yaratıcı vizyonu ile yeni eğilim ve trendleri takip ederek, katma değer yaratacak nitelikli ürünleri kullanıcılarıyla buluşmaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

Firmamız

Hakkında

Firmamız; 1995’ten beri Türkiye Temsilcisi olduğu tüm markalar için, müşterilerine kalite, mimari kaplama malzemeleri için bünyesindeki proje çözüm merkezi ve metal işleme makineleri için de uzman teknik kadrosu ile %100 müşteri memnuniyetini garanti eder.

BROSİS, Duşakabin ve banyo mobilyaları sektöründe de faliyet gösteren, tüm türkiye’ye hizmet ağının yanında öncelikli hedefi birçok kaliteli ve bol seçenekli ürünlerin üretimini yapmak ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama hedefi olan firmadır.

Yüksek Kalite
Web Designer
Güvenilirlik
Web Designer
Sürdürülebilirlik
Web Designer
Yüksek Memnuniyet Oranı
Web Designer

Vizyonumuz

Brosis İnşaat olarak, inovasyon ve kalite odaklı yaklaşımımızla inşaat sektöründe öncü bir konumda olmayı hedefliyoruz. 

Amacımız, sadece yapılar değil, aynı zamanda hayaller inşa etmektir. Yenilikçi projelerimizle çevreye ve topluma değer katarken, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmak temel önceliğimizdir. 

Mutlu Müşteri
0 +
Profesyonel Ekip
0
Biz Kimiz?

İstatistiklerimiz

Bizi biz yapan projelerine vizyon katarak kendi projemiz benimsediğimiz müşterilerimizin yani bizim istatistiklerimiz.

Başarılı Proje
0 +
Yılı Aşkın Deneyim
0